Pasowanie Pierwszoklasistów

23 października 2010 roku w Szkole Podstawowej w Kobierzycach odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Tą niezwykłą uroczystość uświetnili uczniowie, rodzice, pani dyrektor Grażyna Ciężka i pani wicedyrektor Lucyna Kasperska. Pierwszoklasiści zaprezentowali piękny program artystyczny opracowany przez swoje wychowawczynie panią Lucynę Balską i panią Bożenę Węgrzyn. Swoim występem zasłużyli na miano ucznia, a pani dyrektor Grażyna Ciężka dokonała aktu pasowania. Uczniowie otrzymali wspaniałe dyplomy i zasłużone brawa.

To niezwykłe święto zakończyło sie słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Ten dzień, na pewno na długo zapadnie w pamięci pierwszoklasistom i ich rodzinom.